Branding Türkiye I Etkinlik Kuruldu

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, zirve ve etkinlik odaklı faaliyetleri için “Branding Türkiye I Etkinlik” markasını kurdu.

“Branding Türkiye | Etkinlik” markasıyla her ay farklı bir şehir ve üniversitede akademisyenleri ve sektör profesyonellerini, üniversite öğrencileriyle buluşturmayı hedefleyen Branding Türkiye’nin gerçekleştireceği etkinlik ve zirvelerin odağında; marka, dijital, reklam, iletişim, yeni medya, dijital pazarlama, itibar yönetimi, e-ticaret, içerik pazarlaması, e-ihracat, endüstri 4.0 ve sosyal medya başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya ve güncele dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklar yer alıyor.

Amaç

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve tamamen ücretsiz olan etkinliklerin temel amacı “3F” fenomeniyle özetlenmektedir.

+Fikir

+Fayda

+Farkındalık

Kazanım

“Branding Türkiye I Etkinlik” organizasyonlarının izleyici / dinleyici kitlesi sektörel bilgiye ihtiyacı olan üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Dolayısıyla bu kitleye sektör profesyonellerinin bilgi ve tecrübeleri bir “kazanım” olarak aktarılmaktadır.

Konuşmacılar

Türkiye’nin ilgiyle takip edilen bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yazan;  akademisyen ve sektörün uzman isimleri, Branding Türkiye I Etkinlik organizasyonlarına konuşmacı olarak  katılmaktadır.

Süreç

Sevgili üniversiteliler, “Branding Türkiye I Etkinlik” tarafından üniversitenizde bilgi ve fayda odaklı bir zirve / konferans gerçekleştirilmesini isterseniz etkinlik@brandingturkiye.com adresine yazabilir ve organizasyonla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İletişim formunu doldurarak etkinlikle ilgili ön talepte bulunabilirsiniz.

Branding Türkiye I Etkinlik ile ilgili güncel duyuruları, etkinlik öncesi ve sonrası gelişmeleri takip etmek için buraya TIKLAYINIZ

Sunum dosyasını incelemek için TIKLAYINIZ