Branding Türkiye Kariyer Merkezi Açıldı

Branding Türkiye Kariyer Merkezi Nedir?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin kariyer odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Kariyer Merkezi”nde reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing & kurumsal iletişim vs. başta olmak üzere bütünleşik pazarlamayı kapsayan tüm alanlara dair kariyer fırsatlarına ulaşılabilmektedir.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi Nasıl Çalışır?

İlan Verenler Açısından 

Hem iş verenler hem de iş arayanlar için yeni bir soluk olan “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde iş verenler için süreç “İLAN VER – İNCELE – İLETİŞİME GEÇ” şeklinde özetlenmektedir. İş verenler, Kariyer Merkezi’ndeki İlan Ver sayfasında yer alan “İş İlanı Oluşturma Formu”nu doldurarak aradıkları adaylara dair iş ilanını 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilmektedir. Sonraki adımda ise ilan veren firmalar; 1 ay boyunca yayında kalacak olan ilana başvuran adayları inceleyerek markaya değer katacağını düşündükleri adaylarla iletişime geçmektedir.

İş Arayanlar Açısından 

İş arayanlara çözüm odaklı bir mecra olan “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde iş arayanlar için süreç “ZİYARET ET – İNCELE – BAŞVUR” şeklinde özetlenmektedir. Kariyer Merkezi’ndeki ilanları incelemek ve başvurmak isteyen adayların öncelikle İş Ara sayfasını ziyaret etmesi gerekiyor. “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde yer alan ilanlara “Anahtar Kelime”, “Lokasyon”, ve “Kategoriler” olmak üzere 3 farklı şekilde ulaşmak mümkün. Adaylar iş ilanını inceledikten sonra firma tarafından istenen bilgi ve belgeleri (CV, portfolyo, referans vs.) ilanda yer alan iletişim adresine (e-posta, web sitesi vs.) göndererek başvuruyu gerçekleştirmektedirler.

İLK İLAN ÜCRETSİZ

Branding Türkiye, 3F (Fikir – Fayda – Farkındalık) fenomenini kurgulayan ve uygulayan değer odaklı bir mecra olmanın vermiş olduğu misyonla oluşturduğu “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde iş hayatına, ekosisteme katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu maksatla firmanızın ilk ilanını ücretsiz yayınlıyoruz. Kariyer Merkezi’ni ziyaret edip “İlan Ver” sayfasındaki talimatları uygulayarak ilk ilanınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Branding Türkiye I Kariyer Merkezi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında Kariyer Merkezi’ndeki “Sıkça Sorulan Sorular (SSS)” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.