Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama

Branding Türkiye I Etkinlik, Haliç Üniversitesi’nde (İstanbul) gayrimenkul sektörüne özel “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik tarafından İstanbul’da Haliç Üniversitesi‘nde “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” temalı bir etkinlik gerçekleştirecek. Haliç Üniversitesi‘nin mekan sponsorluğundaki “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” etkinliği gayrimenkul sektöründe çalışanlar (sektör profesyonelleri, gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları vb.) veya gayrimenkul sektöründe kariyer hedefi olanlar için özel olarak hazırlandı.

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefleyen ücretsiz zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik etkinlikler de kurgulayan Branding Türkiye I Etkinlik, 10 Ekim 2018 Çarşamba, Haliç Üniversitesi‘nin konferans salonunda “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” temalı farkındalık odaklı bir etkinlik gerçekleştirecek.

“Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” etkinliğinin konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Seo Ajans İstanbul Kurucusu ve Genel Müdürü Salih Gedikli, G4A Studio&Workshops Kurucu Ortağı Sercan Yılmaz ve CNN Türk SEO LSI Uzmanı Yunus Emre Aslanbaşyer alıyor.

“Gayrimenkul 2.0” kavramı etrafında konuşmacılar sırasıyla; “Gayrimenkulde Dijital Markalaşma”, “Gayrimenkul Sektöründen Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm”, Gayrimenkul Pazarlamasında İçerik Pazarlama” ve “Gayrimenkul Pazarlamasında SEO’nun Önemi” konularında fikir, fayda ve farkındalık taşıyan değerlendirmelerde bulunacaklar.

Gayrimenkul sektörüne özel gerçekleştirilecek etkinliğe kayıt zorunludur. Etkinliğe katılmak için buradankatılım formunun doldurulması gerekmektedir.

NOT: Kontenjan sınırlıdır. Bu nedenle kayıt formunun doldurulması zorunludur. Katılım formunu doldurmak için TIKLAYINIZ

ETKİNLİK DETAYLARI

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat SAĞLAM – Gayrimenkulde Dijital Markalaşma

Salih GEDİKLİ – Gayrimenkul Sektöründen Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm

Sercan YILMAZ – Gayrimenkul Pazarlamasında İçerik Pazarlama

Yunus Emre ASLANBAŞ – Gayrimenkul Pazarlamasında SEO’nun Önemi

Mekan

Haliç Üniversitesi Konferans Salonu

Adres

Sütlüce Mahallesi, İmrahor Caddesi No: 82 Beyoğlu / İstanbul

Haliç Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesine Ulaşmak İçin;

41ST – Seyrantepe – Topkapı

36T – Cebeci – Taksim

54HŞ – Hasköy – Şişli

47 Yeşilpınar – Eminönü

47E Binevler – Eminönü

47N – Nur Sitesi Eminönü

47Ç Güzeltepe – Eminönü

Tarih ve Saat

10 Ekim 2018 (Çarşamba)

13:00 – 16:00

DESTEKLEYENLER

“Dijital Markalaşmanın Önemi” etkinliğinin gerçekleşmesi için katkı sağlayan sponsorlar;

  • Branding Türkiye
  • Ajans Paradise
  • Haliç Üniversitesi
  • Seo Ajans İstanbul
  • Muteahhitten.co
  • SendPulse
  • G4A Studio&Workshops
  • W3bCode
  • Alastyr

Sponsorları incelemek için buraya tıklayın. Etkinlik sponsorluğu ile ilgili bilgi almak için Reklam Ve Sponsorluksayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

“Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” etkinliği ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA tıklayın.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir