Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği

Branding Türkiye I Etkinlik, Dome İstanbul’un mekan sponsorluğunda “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik tarafından Dome İstanbul‘un mekan sponsorluğunda “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma” temalı bir etkinlik gerçekleştirecek.

3F Fenomeni odağındaki “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği” girişimcilik ekosistemine artı değer katmak ve girişimcilere “dijital markalaşma” kavramına dair farkındalık kazandırmak üzere özel olarak hazırlanmıştır.

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefleyen ücretsiz zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik etkinlikler de kurgulayan Branding Türkiye I Etkinlik, 1 Aralık 2018 Cumartesi, Dome İstanbul‘un konferans salonunda “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği” temalı fikir, fayda ve farkındalık odaklı bir etkinlik gerçekleştirecek.

Etkinliğinin konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam,  Pictus Digital & Creative Kurucusu ve İçerik Uzmanı  Asil Terzi, D-Branded’de Social Media Specialist olan Damla Aydın yer alıyor.

“Dijital Markalaşma” kavramı odağında konuşmacılar sırasıyla; “Dijital Markalaşma Nedir? / Nasıl?”, “Sosyal Medya Olmadan Dijital Markalaşma Olmaz” ve “Sosyal Medya Olmadan Dijital Markalaşma Olmaz” konularında fikir, fayda ve farkındalık taşıyan değerlendirmelerde bulunacaklar.

Girişimciler, üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, sektör profesyonelleri, yöneticiler ve akademisyenlerin katılabileceği etkinliğe kayıt zorunludur. Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için buradan katılım formunun doldurulması gerekmektedir.

Bilgi ve ücretsiz kayıt için TIKLAYINIZ. 

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat SAĞLAM – Dijital Markalaşma Nedir? / Nasıl?

Damla AYDIN –Sosyal Medya Olmadan Dijital Markalaşma Olmaz

Asil TERZİ – İçerik Pazarlama Odağında Dijital Markalaşma

Mekan

Dome İstanbul

Adres

Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418 Kağıthane/İstanbul

Dome İstanbul’a Ulaşmak İçin;

Metro: Yenikapı – Hacıosman metro hattı Sanayi Mahallesi metro durağında inip “Güney” çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Çıkışta solunuzda kalacak Emirşah Sokak’tan 1 dk’lık bir yürüyüşle Dome İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Yürüme: 4. Levent metro istasyonundan Maslak yönüne 15 dakikalık yürüyüş ile Dome İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Tarih ve Saat

1 Aralık 2018 (Cumartes)

13:00 – 16:00

DESTEKLEYENLER

“Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği”nin gerçekleşmesi için katkı sağlayan sponsorlar;

  • Branding Türkiye
  • Dome İstanbul
  • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
  • Kamara Office
  • Branding Meetup
  • Ajans Paradise
  • Pictus Digital & Creative
  • SendPulse
  • Confidence Patent
  • Alastyr

Sponsorları incelemek için buraya tıklayın. Etkinlik sponsorluğu ile ilgili bilgi almak için Reklam Ve Sponsorluksayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HAKKINDA

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in amacı katılımcılara “fikir, fayda, farkındalık” sağlamak.